Batéria kompatibilné s Black&decker CS-BKD120VX (2000 mAh, 12 V)
Kód výrobku: CS-BKD120VX
Značka: Cameron Sino
Kód výrobku: CS-BKD120VX
Značka: Cameron Sino
4,8
z 500+ recenzií na Googli!
Kapacita 2000 mAh
Napätie 12 V
Výkon 24 Wh
Typ Ni-MH
Farba Zelená
Čistá hmotnosť 425 g
Rozmery 113 x 44 x 22.8 mm
Momentálne nie sú na sklade (dodanie 3-4 týždňov)
Množst:
Pridať do košíka
Vaše možnosti platby
Rýchly sprievodca výberom batérie
Potvrďte pôvodný model batérie
Skontrolujte rozmery a typ konektora
Potvrďte kompatibilitu napätia
Potvrďte model zariadenia
Ak si nie ste istí, neváhajte nás pred objednaním kontaktovať.
Kapacita 2000 mAh
Napätie 12 V
Výkon 24 Wh
Typ Ni-MH
Farba Zelená
Čistá hmotnosť 425 g
Rozmery 113 x 44 x 22.8 mm
4,8 z 500+ recenzií na Googli!
Ihre Zahlungsmöglichkeiten
Výrobok je zameniteľný s nasledujúcimi číslami výrobkov:
Popis
Súvisiace produkty
CS-BKV120VX
CS-BKV120VX
Typ Typ: Li-ion
Napätie Napätie: 11.1 V
Kapacita Kapacita: 5200 mAh
Typ Typ Li-ion
Napätie Napätie: 11.1 V
Kapacita Kapacita: 5200 mAh
Nájdite batérie, akumulátory, tonery a atramentové kazety pre vaše značkové zariadenia v Techteku.
Bezpečné a rýchle dodanie
Bezpečné a rýchle dodanie
99 % pozitívnych recenzií
99 % pozitívnych recenzií