Batéria kompatibilné s Zoncare CS-ZRM120MD (5200 mAh, 14.8 V)
Kód výrobku: CS-ZRM120MD
Značka: Cameron Sino
Kód výrobku: CS-ZRM120MD
Značka: Cameron Sino
4,8
z 500+ recenzií na Googli!
Kapacita 5200 mAh
Napätie 14.8 V
Výkon 76.96 Wh
Typ Li-ion
Farba Modrá
Čistá hmotnosť 385 g
Rozmery 147.6 x 70.5 x 19.3 mm
Je na sklade!
Predpokladaný dátum dodania: piatok 15. mája
Množst:
Pridať do košíka
Vaše možnosti platby
Rýchly sprievodca výberom batérie
Potvrďte pôvodný model batérie
Skontrolujte rozmery a typ konektora
Potvrďte kompatibilitu napätia
Potvrďte model zariadenia
Ak si nie ste istí, neváhajte nás pred objednaním kontaktovať.
Kapacita 5200 mAh
Napätie 14.8 V
Výkon 76.96 Wh
Typ Li-ion
Farba Modrá
Čistá hmotnosť 385 g
Rozmery 147.6 x 70.5 x 19.3 mm
Na sklade | Doručenie cca: piatok 15. mája
4,8 z 500+ recenzií na Googli!
Ihre Zahlungsmöglichkeiten
Výrobok je plne kompatibilný s týmito zariadeniami:
Zoncare
Výrobok je zameniteľný s nasledujúcimi číslami výrobkov:
WPF12-0068
Popis
Súvisiace produkty
CS-BLT120MD
CS-BLT120MD
Typ Typ: Li-ion
Napätie Napätie: 12 V
Kapacita Kapacita: 1700 mAh
Typ Typ Li-ion
Napätie Napätie: 12 V
Kapacita Kapacita: 1700 mAh
Momentálne nie sú na sklade (dodanie 3-4 týždňov)
CS-ZRM128MD
CS-ZRM128MD
Napätie Napätie: 14.8 V
Napätie Napätie: 14.8 V
Nájdite batérie, akumulátory, tonery a atramentové kazety pre vaše značkové zariadenia v Techteku.
Bezpečné a rýchle dodanie
Bezpečné a rýchle dodanie
99 % pozitívnych recenzií
99 % pozitívnych recenzií