Nabíječka kompatibilní s Stiga Alpina Powerworks Greenworks DF-GWP240UA
Model: DF-GWP240UA
Značka: Cameron Sino
Model: DF-GWP240UA
Značka: Cameron Sino
4,8
z 500+ recenzí na Googlu!
Maximální vstupní napětí 240 V
Barva Zelená
Minimální vstupní napětí 100 V
Váha netto 585 g
Výstupní proud 0 A
Vstupní proud 240 A
Vstupní napětí 100 V - 240 V
Rozměry 188.3 x 160.4 x 65.4 mm
Momentálně není skladem (dodání 3-4 týdny)
Množství:
Dát do košíku
Vaše možnosti platby
Maximální vstupní napětí 240 V
Barva Zelená
Minimální vstupní napětí 100 V
Váha netto 585 g
Výstupní proud 0 A
Vstupní proud 240 A
Vstupní napětí 100 V - 240 V
4,8 z 500+ recenzí na Googlu!
Ihre Zahlungsmöglichkeiten
Popis
Související produkty
CS-GWP240PW
CS-GWP240PW
Typ Typ: Li-ion
Napětí Napětí: 24 V
Kapacita Kapacita: 2000 mAh
Typ Typ Li-ion
Napětí Napětí: 24 V
Kapacita Kapacita: 2000 mAh
CS-GWP240PX
CS-GWP240PX
Napětí Napětí: 24 V
Napětí Napětí: 24 V
CS-GWP242PX
CS-GWP242PX
Napětí Napětí: 24 V
Napětí Napětí: 24 V
CS-GWP242PW
CS-GWP242PW
Napětí Napětí: 24 V
Napětí Napětí: 24 V
Bezpečné a rychlé dodání
Bezpečné a rychlé dodání
99% pozitivních hodnocení
99% pozitivních hodnocení