Baterie kompatibilní s Metabo CS-MTP144PW (3000 mAh, 14.4 V)
Model: CS-MTP144PW
Značka: Cameron Sino
Model: CS-MTP144PW
Značka: Cameron Sino
4,8
z 500+ recenzí na Googlu!
Kapacita 3000 mAh
Napětí 14.4 V
Výkon 43.2 Wh
Typ Li-ion
Barva Černá
Váha netto 555.5 g
Rozměry 130.8 x 74.8 x 113.1 mm
Momentálně není skladem (dodání 3-4 týdny)
Množství:
Dát do košíku
Vaše možnosti platby
Rychlý průvodce výběrem baterie
Potvrďte původní model baterie
Zkontrolujte rozměry a typ konektoru
Potvrďte kompatibilitu napětí
Potvrďte model zařízení
Pokud si nejste jistí, neváhejte nás před objednáním kontaktovat.
Kapacita 3000 mAh
Napětí 14.4 V
Výkon 43.2 Wh
Typ Li-ion
Barva Černá
Váha netto 555.5 g
4,8 z 500+ recenzí na Googlu!
Ihre Zahlungsmöglichkeiten
Výrobek je plně kompatibilní s následujícími zařízeními:
Metabo
Výrobek je zaměnitelný za jiné s následujícími produktovými čísly:
Popis
Související produkty
CS-MTX475PX
CS-MTX475PX
Typ Typ: Ni-MH
Napětí Napětí: 14.4 V
Kapacita Kapacita: 3300 mAh
Typ Typ Ni-MH
Napětí Napětí: 14.4 V
Kapacita Kapacita: 3300 mAh
CS-MTX475PW
CS-MTX475PW
Napětí Napětí: 14.4 V
Napětí Napětí: 14.4 V
CS-MTX625PX
CS-MTX625PX
Napětí Napětí: 12 V
Napětí Napětí: 12 V
Je na skladě!
CS-MTX625PW
CS-MTX625PW
Napětí Napětí: 12 V
Napětí Napětí: 12 V
Je na skladě!
CS-MTP144PX
CS-MTP144PX
Typ Typ: Li-ion
Napětí Napětí: 14.4 V
Typ Typ Li-ion
Napětí Napětí: 14.4 V
CS-MTP121PW
CS-MTP121PW
Napětí Napětí: 12 V
Napětí Napětí: 12 V
Dokumenty
Bezpečnostní informace
Odpovědná osoba
Techtek s.r.o.,
IČ 03228673
se sídlem Slavíčkova 6,
638 00 Brno,
Česká republika
Bezpečné a rychlé dodání
Bezpečné a rychlé dodání
99% pozitivních hodnocení
99% pozitivních hodnocení